Edukacja ekologiczna online - eko webinaria

Szkolenia ekologiczne online – edukacja dopasowana do Ciebie!

Razem z ekolandiaedu.pl wybierz się w fascynującą podróż do świata ekologii i ochrony środowiska, a to wszystko w zaciszu własnego domu. Nasze warsztaty, a także szkolenia ekologiczne online są doskonałą okazją do poszerzenia swojej wiedzy na temat zrównoważonego rozwoju, recyklingu i filozofii zero waste, niezależnie od tego, gdzie się akurat znajdujesz. Szkolenia online dają uczestnikom bezpieczeństwo oraz komfort, ponieważ można brać w nich udział bez wychodzenia z domu, co jest doskonałym rozwiązaniem w dzisiejszych czasach.

Ekologiczne webinaria – dla kogo są przeznaczone?

Dostępne w naszej ofercie szkolenia online z zakresu ekologii gwarantują Ci elastyczność dostosowaną do Twojego harmonogramu. To Ty decydujesz, kiedy i gdzie uczestniczysz w naszych eko webinariach. Są one doskonałym rozwiązaniem dla nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych, koordynatorów projektów ekologicznych oraz rodziców nakłaniających swoje pociechy do podejmowania eko działań. To także świetna propozycja dla pracowników urzędów, którzy wdrażają edukację ekologiczną na terenie gmin, oraz osób pracujących zdalnie czy w firmach. Szkolenia są organizowane w trosce o zrównoważony rozwój biznesu.

Edukacja ekologiczna w domu – doświadczenie dzięki praktyce

Nasi doświadczeni ekolodzy oraz edukatorzy prowadzą interaktywne webinaria, podczas których możesz brać udział w dyskusjach i zadawać pytania. To znacznie więcej niż zwykła lekcja – to zaangażowana przygoda. Oferujemy szkolenia ekologiczne online dla:

  • nauczycieli i edukatorów,
  • dzieci i młodzieży,
  • firm.

Z naszych eko webinarów dowiesz się m.in. jakie są nowe trendy w edukacji ekologicznej, jak stworzyć szkolny program segregacji odpadów i recyklingu oraz jak zorganizować Dzień Ziemi. Zapraszamy do przejrzenia oferty, a także do zapisów!